WESPRZYJ XXV ZJAZD-czerwiec 2019

Drodzy Boryczowianie i miłośnicy Podola w czerwcu 2019 roku odbędzie się jubileuszowy XXV Zjazd Boryczowian i miłośników Podola. Zarząd  pragnie nadać temu Zjazdowi charakter bardziej uroczysty, niestety środki  w kasie, pochodzące ze składek członków, są bardzo skromne , stąd Zarząd zwraca się z prośbą do wszystkich , którzy chcieliby wesprzeć darowizną organizację XXV Zjazdu o wpłaty na konto:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Trembowelskiej „Boryczówka” Oddział Terenowy w Lubinie,

konto nr 91 1090 2082 0000 0005 4604 9548 z  tytułem wpłaty: Darowizna XXV Zjazd.

Z góry dziękujemy za wsparcie i zapraszamy na Zjazd.

 

Zarząd Towarzystwa Miłośników Ziemi Trembowelskiej „Boryczówka”

Oddział Terenowy w Lubinie

 

 1. Drodzy Przyjaciele zróbmy wszystko aby ten jubileuszowy XXV Zjazd Boryczowian i miłośników Podola , był wielkim podziękowaniem dla tych którym przyświecała idea zebrania wszystkich Kresowiaków , którzy zmuszeni byli opuścić Swoje Rodzinne strony i jechać w nieznane .

 2. Władysław Malejki . w pełni popieram apel zarządu i deklaruję wpłatę darowizny na xxv Zjazd Boryczowian.

 3. Witam
  Dziękujemy za wpłatę.
  Zapraszamy na Zjazd niebawem pojawia się informacje na stronie.
  Zbigniew

 4. Witam wszystkich Boryczowian , czy ktoś z uczestników zjazdu , który odbędzie się w tym roku ma spis mieszkańców Boryczówki ?. Prosiłbym o przywiezienie na xxv zjazd i podarowanie mi tego spisu .Dziękuję .

 5. Szanowni Swojacy , spotkanie nasze jest wyjątkowe ,dlatego proszę o większą aktywność dla upamiętnienia tego Jubileuszu- 25 lat mineło !!!!

 6. Witam serdecznie , od dawna dojrzewa myśl poznania społeczności Boryczowian Mój dziadek pochodził z Boryczówki – Mularczyk Ignacy , ten na którego w nocy napadła banda i bardzo ciężko go raniono – posiadam świadka tamtego zdarzenia , to portfel skórzany przestrzelony w noc napadu . Mój ojciec to Bronisław Mularczyk nie żyje od 1978 roku . A ja urodziłem się w Trembowli w 1955 roku – 1957 wyjechaliśmy do polski – Tymowa . W tej chwili jestem na emeryturze , i jeszcze pracuję u pana Urbaniaka – ,,Urbex” jestem majstrem budowy z zawodu elektro – monter . Chętnie wesprę zjazd – czy kwota 100 zł będzie wystarczająca ?

 7. Dzięki wszystkim którzy pomogli przy organizacji XXV zjazdu Boryczowian, !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *